Cotygodniowe powiadomienia mailowe

Miło nam poinformować o kolejnej nowości w systemie zarządzania projektami Planimo. Po udostępnieniu możliwości podglądu aktualnych statystyk konta z poziomu administratora (o czym pisaliśmy w jednym z wcześniejszych postów), przyszła kolej na rozwój systemu powiadomień mailowych wysyłanych do uczestników projektów w Planimo.

Obecny model powiadomień w Planimo zakłada wysyłanie maili z informacjami o dokonanych zmianach w zależności od ustawień użytkownika/konta. Wiadomości są wysyłane w trakcie dokonywania zmian w Planimo i dotyczą tylko pojedynczej aktywności.

Wprowadzona nowość to dodatkowe, cotygodniowe wiadomości mailowe zawierające podsumowanie zadań przypisanych do danego użytkownika. Takie maile wysyłane są zawsze w poniedziałek nad ranem i zawierają spis zadań przydzielonych do użytkownika podzielony na dwie kategorie: zadania rozpoczynające się w nadchodzącym tygodniu oraz zadania, które termin zakończenia przypada na dany tydzień. Każdy użytkownik dostaje maila indywidualnie - tylko wtedy gdy istnieje choć jedno zadanie kończące się bądź zaczynające w nadchodzącym tygodniu. Stad tez ważne jest, by wypełniać pola dat w tworzonych zagadnieniach, gdyż na podstawie ich zawartości tworzone są wiadomości z przypomnieniami.

Mamy nadzieje, ze nowy rodzaj powiadomień przypadnie naszym użytkownikom do gustu i przyczyni się do lepszej organizacji pracy. Jednocześnie zachęcamy naszych klientów do wyrażania swojej opinii na temat nowej formy powiadamiania. Jak zawsze - chętnie weźmiemy pod uwagę wszelkie konstruktywne komentarze.