Konkurs skończony, nagrody rozdane!

Informujemy, że konkurs organizowany przez portal ERP-View.pl przy współudziale naszego systemu Planimo.pl dobiegł końca. Zainteresowanie czytelników ERP-View.pl systemem Planimo przeszło oczekiwania zarówno organizującego jak i sponsora nagród. Cieszymy się z tego faktu, utwierdza nas to w przekonaniu, że system który rozwijamy spotyka się z dużym zainteresowaniem rynku, a swoimi możliwościami trafia w potrzeby firm szukających narzędzi do zarządzania projektami online.


Zwycięzcy o fakcie wylosowania do nagrody zostali drogą mailową poinformowani w ubiegłym tygodniu i w większości już korzystają z systemu zarządzając projektami, czasem i ludźmi swoich firm. Wszystkim serdecznie gratulujemy!


Przypomnijmy, nagrodami w konkursie były 3 sześciomiesięczne licencje na korzystanie z naszego systemu do zarządzania projektami online Planimo.pl. Wszystkie pakiety były w wersji Medium co pozwala zwycięzcom pracować w oparciu o 20 projektów przy współudziale 30 współpracowników. Zwycięzcy do dyspozycji mają też przestrzeń dyskową o pojemności aż 10 GB. Łączna wartość nagród w konkursie to aż 1800 PLN netto.


ERP-view.pl to portal rozwiązań IT w biznesie. Jest jednym a najpopularniejszych portali tego typu w Polsce. Jego głównym zadaniem jest gromadzenie wiedzy i aktualności na temat systemów ERP, CRM, Business Intelligence, Controllingu itp. Jednocześnie portal prezentuje nowinki w oprogramowaniu dla biznesu.


Wszystkim zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!
Zespół Planimo