Uwaga Konkurs

Z wielką przyjemnością informujemy, iż wraz z portalem ERP-View.pl organizujemy konkurs w którym głównymi nagrodami są 3 sześciomiesięczne licencje na korzystanie z systemu Zarządzania Projektami Online Planimo.pl w wersji Medium. Licencje te pozwalają na jednoczesne prowadzenie 20 projektów przy współudziale 30 użytkowników oraz zezwalają na przechowywanie danych o łącznej pojemności 10GB. Łączna wartość nagród w konkursie to blisko 1800zł netto!


Chciałbym wygrać, co muszę zrobić?
Nie trzeba stawać na głowie :) Wystarczy kliknąć w przycisk Lubię To! na Facebook’u należącym do ERP-View, a dostępnym pod adresem http://www.facebook.com/ERPVIEWPL. Od tego momentu do zgarnięcia nagrody dzieli nas tylko odrobina szczęścia przy losowaniu. Konkurs trwa do 30 czerwca 2011r.


ERP-view.pl to portal rozwiązań IT w biznesie. Jako jeden z najpopularniejszych w Polsce portali branżowych tego typu gromadzi wiedzę i aktualności na tematy takie jak: systemy ERP, systemy CRM, Business Intelligence, Controlling, metody MRP. ERP-View prezentuje nowe trendy w branży oprogramowania dla firm oraz przedstawia bieżące i przyszłe konferencje poświęcone systemom ERP, CRM, Business Intelligence. W ramach systemu znajdziemy też Katalog IT, który w przejrzysty sposób prezentuje dostępne na polskim rynku systemy informatyczne.


Planimo poleca!